Orzeł Przeworsk Trampkarze - strona nieoficjalna

Kto był najlepszym zawodnikiem obecnego sezonu?

Pogoda

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Siarkowcy urywają kolejne punkty Orłowi!

• autor: radeksio321, 2013-05-18 13:10

W dniu 18.05.13r. nasza drużyna, rozegrała mecz na boisku w Gorliczynie, gdzie podejmowali Siarkę Tarnobrzeg.

Więcej w rozwinięciu

Początek spotkania był dość wyrównany, obie ekipy starały się wymieniać między sobą podania, jednak to goście z Tarnobrzega zdobyli bramkę jako pierwsi. Około 13 minuty, zawodnik Siarki rzuca piłkę za naszych obrońców, jeden z defensorów zgarnia piłkę głową w bok, gdzie czai się jeden z rywali i umieszcza piłkę obok Kamila Wołowca i mamy 1-0. Nasza ekipa się nie poddawała i starała walczyć się o każdą piłkę, nie odpuszczając Siarkowcom. Walka przyniosła oczekiwany efekt, kiedy to ładną, samodzielną akcję wykonał Maciej Dudek, mijając 4 zawodników, z lewej nogi umieścił piłkę w okienku bramki Siarkowców i 1-1!
Pierwsza połowa nie przyniosła więcej składnych, zagrażających akcji.

Wynik do przerwy : 1-1

Druga połowa rozpoczęła się od wysokiego pressingu gości, którzy to starali obierać się piłkę jak najwyżej, nie pozwalając nawet krótko rozegrać "piątki". Nasi zawodnicy musieli ekspediować piłkę do przodu, gdzie jednak szybko tą piłkę traciliśmy. Pressing gości opłacił się. Jeden z naszych defensorów za lekko zagrywa do partnera, piłkę przejmuje gracz w zielonym trykocie, który w sytuacji sam na sam umieścił piłkę w siatce. Nasza ekipa się nie poddawała i po stracie bramki atakowała jeszcze bardziej zaciekle niż do tej pory. W około 62 minucie, dwójkowa akcja Dudek-Struś zakończona uderzeniem ponad bramką tego pierwszego i wciąż wynik 1-2. Takim wynikiem też kończy się mecz, który mógłbyś roztrzygnięty jako spotkanie remisowe, jednak głupie straty bramek doprowadziły do kolejnej utraty wszystkich punktów!

Wynik końcowy : 1-2

Skład : Wołowiec - Wołowiec, Salwach, Pikuła, Paluch - Surmiak, Dudek, Harpula, Surówka - Struś, Piątek

Najlepszym zawodnikiem spotkania z Czarnymi Jasło został Maciej Dudek, który zebrał 32% wszystkich głosów. Drugie miejsce zajął Kamil Surmiak, zaś trzecie przypadło Marcinowi Piątkowi! Gratulujemy!

Autor: Treść:pozostało znaków:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

pon.

Igoopol Dębica 1:4 Stal Rzeszów
Siarka Tarnobrzeg 0:1 Czarni Jasło
Pogoń Leżajsk Resovia Rzeszów
Stal Łańcut Stal Stalowa Wola
Karpaty Krosno Stal Mielec
Orzeł Przeworsk 5:3 Unia Nowa Sarzyna
Ekoball Sanok Polonia Przemyśl

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.