Kto był najlepszym zawodnikiem obecnego sezonu?

Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Aktualności

Dzielny marsz w dół tabeli!

• autor: radeksio321, 2013-05-04 13:19

W dniu dzisiejszym, nasza drużyna poległa w kolejnym ligowym spotkaniu. Tym razem w sromotnej lekcji futbolu udzieliła nam Resovia, która zgniotła nas 0-6.

Więcej w rozwinięciu

Początek spotkania i od razu ekipa z Rzeszowa szybko rusza do ataku, jednak nasza obrona nie daje przejść pod nasze pole karne, skutecznie wybijając piłkę w głąb boiska. Jednak bramka wisiała w powietrzu i tak tez się stało. Jeden z naszych zawodników, nabity piłką "UDERZA" piłkę ręką, po czym sędzia używa gwizdka i przerywa akcję. Rzut wolny na 18-20 metrze, a Kamil Kowal bez problemów umieszcza z tej odległości piłkę w siatce. Dla "Pasiaków" było to za mało i starali się wbić nam jeszcze więcej bramek, jednak do przerwy im się ta sztuka nie udała, bowiem ratował nas Marcin Gierczak lub rzeszowianie uderzali w krzaki. Nasza drużyna nie zdołała stworzyć zbyt wielu sytuacji, jednak jedną akcję, przeprowadził Konrad Harpula, który minął 4 rywali, jednak zatrzymał go golkiper gości.

Wynik do przerwy : 0-1

Po przerwie musieliśmy grać jednego zawodnika mniej, ponieważ kontuzji nabawili się Kamil Surmiak oraz Przemysław Paluch, a na zmianę był tylko Marcin Piątek. Nasza ekipa starała się grać jak najlepiej potrafiła jednak nie przynosiło to oczekiwanego efektu, bowiem w drugiej połowie wpadała bramka za bramką. Przy stanie 0-4, sędzia dyktuje karnego z kapelusza, gdyż jeden z naszych obrońców interweniujący wślizgiem, nie dotyka rywala, jednak ten wykłada się, a sędzia wskazuje na wapno. Po tej bramce, gdy do końca meczu zostało mniej więcej 10 minut, nasi zawodnicy nieustannie kłócili się z sędzią, którego decyzje były fatalne. Mecz zakończył się wynikiem 0-6, nie mniej jednak gratulujemy drużynie Resovii zasłużonego zwycięstwa.

Wynik końcowy : 0-6

Skład : Gierczak - Wołowiec, Salwach, Pikuła, Paluch - Surmiak(Piątek), Harpula, Dudek, Surówka - Struś, Wołowiec